Česko-japonská společnost je nezisková organizace (zapsaný spolek) zaměřená na rozvoj spolupráce a vzájemného porozumění mezi Českou republikou a Japonskem. Znovuzaložena v roce 1990, v roce 2011 oceněna Ministrem zahraničních věcí Japonska za „mimořádné zásluhy o rozvoj japonsko-českých vztahů“.

VÍCE O ČESKO-JAPONSKÉ SPOLEČNOSTI

AKCE
pro širokou veřejnost, přednáškové cykly
KURZY
japonština, čeština, výtvarné kurzy, go
PUBLIKACE
učebnice, sborníky, poezie, beletrie
SEKCE A KLUBY
Urasenke, Nihontō, Bonsaje a zahrady, ...

aktuality

Takarazuka revue – Sadako a tisíc jeřábů

Takarazuka revue – Sadako a tisíc jeřábů

Zveme vás na představení zahrnující prezentaci souboru muzikálového divadla Takarazuka Revue, ve kterém všechny role ztvárňují ženy, a divadelní hry Sadako a tisíc jeřábů. Představení se koná v pražském divadle Semafor.

AKCE A UDÁLOSTI | VLOŽENO 7.3.2018

Valná hromada ČJS

Česko-japonská společnost srdečně zve všechny své členy na řádnou Valnou hromadu, která se bude konat v sobotu 10. března 2018 v Galerii pražského Paláce Lucerna od 14.00 do 16.00.

AKCE A UDÁLOSTI | VLOŽENO 6.3.2018

Festival japonského lidového umění

Festival japonského lidového umění

S radostí vás zveme na Festival japonského lidového umění v Praze 2018, který se bude konat 3. a 4. 3. v Národním domě na Vinohradech od 14 do 19 hodin. Japonská organizace Japan Folk Festival přiváží poprvé do ČR amatérské i profesionální umělce, kteří české zájemce seznámí s kulturou i kuchyní Země vycházejícího slunce.

AKCE A UDÁLOSTI | VLOŽENO 28.2.2018

VŠECHNY AKTUALITY